Ambience
http://ambience.dinozoruz.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

Özge TAN (Solist)

1991 Çanakkale/Biga doğumlu.. 2005 yılında çanakkale anadolu güzel sanatlar lisesini kazandı.. okuldaki ana çalgısı viyola . ayrı bir yandan sesi pop/rock müziğe uygun olduğu için bizimle birlikte solistlik yapıyor!Onur ENGİN (BASS GİTAR)

1991 Çanakkale doğumlu... 2005 yılında çanakkale güzel sanatlar lisesini kazandı.
okuldaki ana çalgısı gitar. şimdi bizimle birlikte grubumuza bass gitar ile eşlik ediyor!Ender SEZER (Ritim Gitar)

1991 Çanakkale doğumlu.. 2005 yılında çanakkale anadolu güzel sanatlar lisesini kazandı. ana çalgısı gitar . bizimle birlikte ritim gitar eşlik ediyor.Ender ERCİYES (Solo Gitar-geri vokal)

1991 Çanakkale doğumlu.. 2005 yılında çanakkale anadolu güzel sanatlar lisesini kazadnı . okuldaki ana çalgısı gitar. grubumuza solo gitar ile eşlik ediyor.ayrıca bası müziklerde back vokal(geri vokal) yapıyor.Tunahan KÜÇÜKÖNCÜ (Davul)

1991 çanakkale doğumlu.. müziğe 13 yaşında merak sardı.müziğe ilk olarak piano ile başladı.
2005 yılında çanakkale anadolu güzel sanatlar lisesini kazandı. okuldaki ana çalgısı keman. davula küçüklüğünden beri meraklı olduğundan ve kendini geliştirerek belirli bir düzeye gelebildiği için şimdi bizimle birlikte!Volkan MEYDAN (Klavye )

1991 Van doğumlu.. müziğe 8 yaşında merak sardı..müziğe ilk olarak piano ile başladı. 2005 yılında çanakkale anadolu güzel sanatlar lisesini kazandı! okuldaki ana çalgısı gitar . piano/klavyeye daha meraklı olduğu ve kendini pianoda daha iyi geliştirdiği için grubumuza klavye ile eşlik ediyor!